Uudisobjektid

Uusehitised 

Uusehitiste jaoks pakub Stofix mitmesuguseid erinevaid lahendusi, mille seast leiate endale sobiva. Kuna lahendused on kohandatavad, saab neid kasutada peaaegu igasuguse kandva tarindi ning soojustusega. Kiire paigaldamine ja vundamendita konstruktsioon muudavad projekti soodsaks ning ajatõhusaks.

stofix-uusehitised-1

Stofix tellisplaatsüsteemi eelised ehitustööde korral on järgmised.

  • Stofix tellisplaatsüsteemi saab kinnitada igat liiki kandvale tarindile 
  • Soojustuse saab lisada vastavalt enda eelistustele 
  • Ventileeritud Stofix tellisvoodri abil püsivad soojustus ja kandev sein korras ning kuivana 
  • Õhk ringleb soojusisolatsiooni ja välisvoodri vahel 
  • Korralik tuulutuspilu tagab suunatud niiskuse äravoolu ka ekstreemsetes oludes 
  • Ehtsa tellisarhitektuuri originaalne ilme 

 

stofix-uusehitisedRohkem ruutmeetreid sisepinna jaoks 

Stofix tellisplaatplokkide õhuke konstruktsioon võimaldab võrreldes tavapärase telliskonstruktsiooniga jätta rohkem ruumi sisepinna jaoks või pakkuda paksemat soojustust.

 

Küsige pakkumist

Võrdle meie pakkumist teistega või küsi meilt kohe ühe võimaliku teostusvariandi kavandit.

Tõhustab tööstus- ja äriehitust

Majanduslikult kõige tasuvam viis ehitada tellisvoodriga hoone on Stofixi tellisplaatvoodri kombineerimine Paroci „võileibadega” (sandwich). Stofixi tellisvooderplaadid saab kinnitada otse Paroci plaatide pinnale. See loob uusi võimalusi projekteerida ja ehitada ka suuri tellisvoodriga ehitisi ökonoomselt.

Stofix PAROC Built-OnProjekteerija uued võimalused

Stofixi tellisplaatvoodriga Paroci plaadid lisavad äri- ja tööstusehitusse isikupärasid teostusvõimalusi. Pakume tõhusat, tänapäeva nõuetele vastavat moodust ehitada ka suuri fassaade. Ehitise välimuse laitmatuses ei maksa kahelda!

Säästlik tellisehitusviis

Paroci plaatidega Stofixi tellisplaatvoodri kasutamine on säästlik uute objektide ehitusviis. Stofixi tellisvooderplaate saab lihtsalt ja kiiresti paigaldada otse Paroci plaatidele. Stofixi tellisplaatvooderdus tähendab säästlikku, tuulutusega, niiskustehniliselt toimivat kesttarindit.

Stofix Jekta StorsenterKerge ja vastupidav

Stofixi tellisplaatvooder ja Paroci õhukese metalliga kaetud „võileivad” on kerged – koos loovad nad tavapärasest koguni kuus korda kergema seinatarindi. Ainuüksi see säästab märgatavalt transpordi- ja ehituskulusid.

Kas soovid rohkem informatsiooni?

Kas sooviksid saada täpsemat informatsiooni? Anname seda sulle meeleldi.