Leiame sobiva variandi iga objekti jaoks

Leiame sobiva variandi iga objekti jaoks

Stofixi tellisplaatvoodrit võib paigaldada mitut moodi, olenevalt objektist. Remondiviiside valik sõltub alati kõigepealt tarindi tehnilisest seisundist. Tehnilisi nõudmisi rahuldavatest remondivõimalustest valitakse see, mis rahuldab kõige paremini ehitise arhitektoonilisi ja majanduslikke kriteeriume. Aitame valida just teie maja vajadustele vastava parima remondiviisi.

1. Fassaadi väliskesta ja soojustuse ehitamine

Stofix - Fassaadi väliskesta ja soojustuse ehitamineKui tuleb lammutada kogu fassaad või kui ehitatakse uut hoonet, on fassaaditarindi ventileeritavusel ja kuivamisel fassaadi pikaealisuse tagamisel keskne roll. Väliskesta vahetamine on ainus remondiviis, millega saab tagada, et olemasolevasse seinatarindisse ei jää niiskuse ega mikroobidega seonduvaid probleeme.

Vana väliskesta ja fassaadimüüritise lammutamine, soojustuse vahetamine ja uus vooderdamine Stofixi tellisplaatvoodriga pakub eeliseid.

 

2. Lisasoojustus 50–100 mm

Stofix - Lisasoojustus 50–100 mmVoodri remondil seotakse vana väliskest karkassiga ja vooderdatakse Stofixi tellisvooderplaatidega. Koos voodriga paigaldatakse vana tarindi välisküljele lisasoojustus.

Lisasoojustuse peaeesmärk on vana tarindi kaitsmine edasiste kahjustuste eest. Lisasoojustus parandab ka ehitise energiasäästlikkust ja elamismugavust.

Vana fassaadi peale ehitatav Stofixi klinkerplaatvooder pakub eeliseid.

 

3. Külmvooderdus

Stofix - KülmvooderdusKülmvooderdamise ehk katva remondi all peetakse silmas remondiviisi, kus vana fassaadipind kaetakse vana väliskesta külge kinnitatava uue voodriga. Vana fassaadi külmvooderdus suurendab vana tarindi massi.Seepärast tuleb veenduda, et uut voodrit saab turvaliselt vana tarindi külge kinnitada.

Stofixi külmvooderdus pakub eeliseid.

 

Paigaldus

Vaata, kuidas (lisaks muudele eelistele) Stofixi tellisvooderplaate kiiresti paigaldada saab.

Kas soovid rohkem informatsiooni?

Kas sooviksid saada täpsemat informatsiooni? Anname seda sulle meeleldi.