Betoonelementehitised

Fassaadiks betoonelementhoonetele

Stofixi tellisvoodri ja kinnitussüsteemi abil saab luua toimiva, tänapäeva ehitustehnilisi nõudeid rahuldava fassaadi, parandada hoone soojustuse lisamise teel hoone U-väärtust ja muuta selle välimust värskemaks.

 

stofix-betoonelementehitised

 

Lammutades või peale ehitades

Stofixi tellisplaatvoodri võib olenevalt objektist paigaldada kas vanale välisvoodrile peale või selle asemele. Kõige mõistlikum toimimisviis sõltub olemasoleva välisvoodri seisundist ja sellest, kui hästi toimivad tarindid, mida see varjab.

 

Vana fassaadi peale

Kui Stofixi vooder ehitatakse vanale fassaadile, on see lisaks korraliku tuulutusega lisasoojustus, mis kuivatab hästi ka algupärased tarindid. Energiakadu läbi seinte väheneb. Ühtlasi saab silmale meelepäraste pinnakattematerjalidega hoone välisilmet moodsamaks muuta.

 

 

Vana fassaadi lammutades

Vahel on vana fassaad täiesti lagunenud. Siis ei aita muu, kui ehitada asemele täiesti uus. Stofixi klinkerplaatvoodriga saab luua toimiva, tänapäeva ehitustehnilisi nõudeid rahuldava fassaadi ja parandada hoone U-väärtust, lisades soojustust ning tarvitsemata fassaadi mõõtmeid suurendada.

 

 

Kui välisilme muutub…

Stofix sobib suurepäraselt hoonetele, kus soovitakse aastakümnete kestel luitunud betooni asemele midagi uut. Modelleerime hoonet nii, et saate võrrelda, kuidas teie maja mitmesugustes Stofixi vooderdusvariantides valmiskujul välja näeks.

 

Vaata videot betoonelementhoonete tavalisematest probleemidest

Fassaadiühing on teinud näitliku video 1960.–80. aastatel ehitatud betoonpaneelhoonete fassaadide probleemidest.

 

Küsige tellisvoodri pakkumist oma hoone jaoks

Räägime meeleldi lähemalt, kuidas Stofixi klinkerplaatvooder võiks parandada teie hoone välimust.

Kas soovid rohkem informatsiooni?

Kas sooviksid saada täpsemat informatsiooni? Anname seda sulle meeleldi.