Ettevõte

Tellisplaatsüsteemi pakkuja

Stofix on ettevõte, mille peakorter asub Soomes ja mis
pakub kõige uuenduslikumaid tellisplaatlahendusi. Alates ettevõtte asutamisest 1993. aastal on Stofix olnud müürsepatöö traditsioonide juhtiv arendaja. Meie eesmärk oli luua tänapäeva ehitustööstuse ja ehitustehnoloogia nõuetele igati vastav tellisvoodri ehitusmeetod.

Stofix Baltics

Kvaliteetne tellisvooder 

Alustasime tootmisega 1997. aastal ning sellest ajast alates oleme tootnud energiasäästlikke, tehniliselt ületamatute omadustega tellisvooderplaate. Automatiseeritud tootmisliinil toodetakse Stofixi tellisvooderplaate optimaalsetes, hoolikalt jälgitud tingimustes. 

Tellisvoodri vastupidavuse tagamiseks kasutame üksnes tuntud tootjate põletatud telliseid. Kindlustame Stofix tellisvoodri vastupidavuse kogu väärtusahela (alustades toorainest ja lõpetades tootmise ning paigaldamisega) range kvaliteedikontrolliga. 

Rahvusvahelise mõõtmega ettevõte 

Stofix Group on rahvusvaheline ettevõte. Tarnime Stofix ventileeritud tellisvoodrit ülemaailmselt, kõikidele mandritele. 

Stofixi ehtsa tellisvoodri kiirem ja energiasäästlikum teostusviis on kogu maailmas äratanud märgatavat huvi. Stofixi harukontorid asuvad Soomes, Rootsis, Norras, Poolas, Ühendkuningriigis, Beneluxi maades, Prantsusmaal ja Eestis. Projekte teostatakse pidevalt ka teistes riikides, lisateavet nende kohta leiate meie veebisaidilt. 

Meie tehased asuvad Poolas. 

Suurepärased tulemused tänu pidevale tootearendusele 

Stofix on võrreldes ajaga, kui kaks aastakümmet tagasi tootearendusega alustasime, pikkade sammudega edasi liikunud. Meie arendustöö on mõjutanud nii teadlasi, arhitekte kui ka insenere. Paljud neist on seda meelt, et Stofix võimaldab tellisfassaadi kõige nutikamalt ehitada. 

Me hoolitseme jätkusuutlikkuse eest 

Soovime ühise keskkonna eest mitmel viisil hoolt kanda. Stofixi tooted on valmistatud ümbertöödeldavatest materjalidest (metallidest, põletatud tellistest ja looduslikust kivist) ning kõik tootmisjäätmed lähevad korduvkasutusse. Stofixi tellisplaatvoodrite ökoloogiline jalajälg on võrreldes tavapärase telliskonstruktsiooniga kuni 50% väiksem. 

stofix-hoolitseb-jatkusuutlikkuse-eest

Kas soovid rohkem informatsiooni?

Kas sooviksid saada täpsemat informatsiooni? Anname seda sulle meeleldi.