Eritarind

Valige fassaadiks toimiv eritarind

Stofix on ehtne tellisvooder, mille puhul traditsiooniliselt nägusale tellispinnale lisandub moodne kinnitusviis. Stofixi klinkerplaatvooder paigaldatakse kinnituslattidele, mis jätavad väliskesta ja soojustuse vahele õigesti töötava tuulutuspilu.

 

stofixi-tellisplaatsusteem

 

Kaks lahendust üheskoos

Stofixi klinkerplaatvooder koosneb kahest eraldi süsteemist:kinnitamiseks kasutatavast metallkarkassist, millega saab siluda fassaadi ebatasasusi, ja tegelikust tellisplaat-pindest. Need kaks koos ongi tänapäevane tellisvoodri ehitusviis.

 

Fassaadiks peab vastu. Vastu peab ka maja

Stofix on õhuke, kandekonstruktsioonist eraldatud ja ventileeritav, seepärast kuivab see kiiresti ja soojuspaisumine ei lõhu vuuke. See suurendab tellisvoodri vastupidavust märgatavalt. Seal, kus traditsiooniline väljapoole kuivav krohvitud fassaad püsib korras 30–50 aastat, on Stofixi tuulutusega tellisvoodri eluiga 50–100 aastat. Kui fassaadivooder saab vihmasadude vahel kuivada ning fassaaditagune tuulutus on korras ja tõhus, säilivad seina tarindid ja soojustusvõime märgatavalt paremini.

Stofixi tellisvoodri nurgalahendused ei erine välimuse poolest kohapeal laotust. Akna- ja uksepiidad ning nurgad ehitakse täpsete mõõtmetega nurgadetailidest.

 

Fassaadiks sobib ka „personaalsematesse” kohtadesse

Vanad majad ei ole täpselt loodis. Tänu paindlikule kinnitussüsteemile saab Stofixiga seina ebatasasusi õgvendada. Stofixi tellisvoodriplaatide vuugid tehakse kohapeal samast mikrokivist, mida kasutatakse tehases. Lõpptulemusena sünnib nägus ja ehtne tellisfassaad.

 

Fassaadiks toodetakse Poolas

Stofixi tellisvoodrit toodetakse Poznanis asuvas tehases. Meie automatiseeritud tootmine tagab iga Stofixi voodriplaadi valmimise optimaalsetes tingimustes, plaatide kvaliteeti kontrollitakse rangete kriteeriumide järgi. Tehases saab toota igas suuruses ja igasuguse seotisega tellisplaate.

Kas soovid rohkem informatsiooni?

Kas sooviksid saada täpsemat informatsiooni? Anname seda sulle meeleldi.